Kontakti

Ja Jūs izvēlējāties kaut ko sev sirdij tuvu, to kas Jums patīk un kas Jūs uzrunā -  pasūtiet! Vai varbūt vēlaties ko īpašu, ar Jūsu mīļākajām krāsām un Jums nozīmīgu motīvu -  ir iespējams veikt individuālu pasūtījumu.
Ir ļoti grūti atrast oriģinālas un interesantas dāvanas, šāda dāvana vienmēr Jūs izcels citu vidū un iepriecinās saņēmēju. Ļoti bieži cilvēkiem patīk uz dāvanām uzrakstīt personīgus novēlējumus un apsveicēju vārdus, iniciāļus.
Ir iespēja izvēlēties šalles un kaklasaites komplektu, ko dāvināt kāzās, kāzu jubilejās, kā arī iepriecināt un izcelt sevi citu vidū saskaņojot apģērba aksesuāru ar partneri. Pasūtījumu ir iespējams saskaņot tiekoties manā mājas studijā, lai izvēlētos krāsas, motīvus un izmērus, ieklausoties Jūsu vēlmēs un vajadzībās.
Apgleznotā izstrādājuma cena ir atkarīga no izmēra un sarežģītības pakāpes.   Aptuvenas cenas ir norādītas  mājaslapā. Piezvaniet, un vienosimies par Jums pieņemamo risinājumu.
Ja šķiet, ka lēmums pieņemts, nosūtiet mums e-pasta vēstuli, vai piezvaniet meistariem, un mēs atbildēsim par maksājumu detaļām.
Kad maksājums būs saņemts, pirkumi tiks Jums piegādāti pa pastu vai ja iespējams, tiksimies personīgi.
Ērta piegāde Latvijas robežās dažu dienu laikā kopš izsūtīšanas, izmantojot  pasta pakalpojumus izmaksās līdz 4 EUR


: (+371) 26323655
Captcha
  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Back to top